Saturday, February 23, 2008

List of Successful Nursing Board Retakers for C.G.F.N.S.

List of Successful Nursing Board Retakers for C.G.F.N.S.
spacer






ABAD, SARAH JANE ALDA
ABADIES, MARY CLAIRE RESUENA
ABAWAG, JOY ANTONETTE BALISORO
ABELLA, MARIA LUISA SUPITER
ACOLOLA, KRISTIAN CHAZ GUILLERMO
ACOPIADO, ANNALOU MACALAM
ACUESTA, ANA KRISTIE ZARES
ADRIANO, ADRIAN RAMIL
ADRIANO, MICHAEL ROY DE LEON
ADSUARA, LUV BRINGAS
AGUILAR, KATHLEEN FAITH SOCILLO
AGUINALDO, ESTHER BAHATAN
AGUINALDO, FRANCIS IGNACIO
AGUSTIN, ANA MARIA NATALIA ABUCAY
AJERO, EDWIN PABUA
ALACIAN, JOANNA MARIE BATHAN
ALAGADAN, ERICKSON CARAGAY
ALAVAREN, ISABELITA FERNANDEZ
ALAWAS, GRAIL CAMSOL
ALBA, DEBBIE MAE QUIMPO
ALBAÑA, ANTHONY SALVADOR TONIZA
ALCAIN, AYVI GONZALES
ALCANTARA, MICHELLE DIOLATA
ALCANTARA, MYRA PHOEBE BITES
ALCARAZ, MA ISRAELITES VILLAFRANCA
ALCAYDE, RONALIE CONSTANTINO
ALEGRE, ROSELLILY LUCZON
ALLEGO, PAMIR PAMPLONA
ALMAZAN, SHEILA MARIE GUMNAD
ALMENARIO, MARIGOLD BATUCAN
ALONZO, LADY ARMIE ROSAPA
ALVARAN, MYRNA ILAGAN
ALVARO, JENNELYN PADRE
ALZONA, SHIELA FRANCISCO
AMADA, MICHELL JOY TAYAG
AMBAL, CHARLOTTE COSARE
AMBROS, MAUREEN OLSIM
AMIGABLE, MA LORA LISTON
AMISTAD, DEAR LEE VIZCARRA
ANDRADA, JEANNIFER FORDAN
ANGELES, KRISTIANNE GARCES
ANGELES, LEONARDO JR BARILLA
ANI, CLARISSE RAMOS
ANOR, MARIA FE ABELLERA
ANQUILO, RAUL DELA CRUZ
ANTONIO, REMALEEH TUVERA
APORTO, CONRAD NICHOLS BAYRON
AQUINO, BERNADETTE CERVANTES
AQUINO, MILA HAZEL BERNARDINO
AQUINO, MONICA SALAZAR
AQUINO, SHARLAYNE TABIOS
ARABIA, LAARNI CALMA
ARADA, ROMAR CADANG
ARANCO, JONATHAN QUIJANO
ARCILLAS, CHARISSE VILLEGAS
ARELLANO, JOAN GILLEN YARZA
ARGUELLES, MELISSA AQUINO
ARIAS, JOYCE ANN RAMOS
ARIAS, MYLA BERNADAS
ARINZOL, NEIL RIGARES
ARROYO, MARY GRACE DURA
ASAYO, LORELIE TRIA
AVENIDO, MALYN VARGAS
AVIQUIVIL, ARLENE ACERADO
AWAT, RONALYN SARIMOS
BAGGAYAN, ALVIN CAGURANGAN
BAILON, MARIGRACE SANTIAGO
BALAHADIA, FLORITA GARCIA
BALDERRAMA, RIVA ANN SAN PEDRO
BALDOS, APRIL AZALEA HERNANDO
BALDOS, EMMA RUTH MANALO
BALDOS, FERDINAND TAN
BALDRES, MA CHRISTINA BAGTAS
BALLESTEROS, JAM ROXCEE PADLAN
BALONZO, ELIZALDE JR CLAVERIA
BALTAZAR, LOURDES PAGULAYAN
BANDOLON, AMABELLE ESTORNINOS
BANELA, CHERRY ANN SAMALA
BANGAYSISO, JANICE PALACIO
BANGCOLA, ASHLEY ALI
BANIQUED, RIZZI VIVIAN PUDAYAN
BARENG, JOY NANCY MILLORA
BARRERA, MYRENE MONTEVIRGEN
BARRIENTOS, KATRINA ABABON
BARRUEL, MYRRAH ABATAYO
BASCO, EVA CABAGON
BASIT, MARK VILLANUEVA
BASQUIAL, KELVIN BRUCE BAHOD
BASTE, KATHLEEN SAN AGUSTIN
BATALLA, MA JOIE MOLINES
BATANES, CLAUDINE ESLAO
BATILO, VALLERIE AGNES LATAG
BATION, CHARMEN LACIA
BATO, MARIE CINDY PEREZ
BAUAN, AUREA IRIS CEPILLO
BAUTISTA, RESABEL CANDY GALANG
BEDURAL, EMILYN MAGANO
BEJARASCO, JESUS CHRISTOPHER ALEJANDRO
BENDICO, KRISTOFER SAM TAÑOLA
BENDO, NYMPHA VARIAS
BERGADO, RUBYLYN PAUYON
BLANQUEZA, AIZA REYES
BOLLAS, RAY ANNE ATADERO
BONDOC, JAN JOSHUA TUGAS
BONDOC, MARIA MITZIE ANNE SY
BONDOC, SIENNA RIGEL PANGILINAN
BONGATO, MARGARET ANN DE VERA
BONGCARAS, CHERRIE MEDINA
BONGHANOY, VAN VAN ORTIZ
BONGON, KRISTINE TATIANA TABINAS
BONGON, RICCI DIORELLE TABINAS
BONITO, ADONIS PALCO
BORJA, MARICAR TAROG
BRONDIAL, APRIL BALIDO
BUBAN, ERNA NIEVA
BUENAVENTURA, MARIA LUISA TAGUBA
BUMATAYO, APRIL LIWANAG
BUNGAY, PAUL RICHARD AGLIPAY
BURGE, SUZANNE RAYMUNDA TABINAS
BURGOS, JOYCE ARCENO
BURIAS, BLESSIE GRACE DE LEON
BUYAYO, LORIE FELIPE
CABALLERO, MARIA SHIENA MONTERDE
CABASE, LINUS MENDOZA
CABASISI, SHELISH MARQUEZ
CABATINGAN, SHERYL ALEGARBES
CADACIO, MARVIE CRISTOBAL
CAGUAN, EDEN BAYOT
CAIYOD, CZARINA RAMOS
CALAPRE, FRANCES MAE BERNIL
CALUMBAY, RANILYN CARATAY
CAMA, DIANNA JANE LONZAME
CAMARILLO, KARLENE GRACE QUERUBIN
CANDES, ROBIE EJANDRA
CANLAS, HARRIET BALANG
CANOY, MARK ANTHONY JELL RODRIGO
CAPALAD, MELANIE MARQUEZ
CAPULONG, EDNA NOEMI BAISA
CARANTES, ABIGAIL CEBA
CARCALLAS, CAROL DREU
CARGO, JACKIELYN NAVARRO
CARLING, KATLYN BACLILI
CARLOS, CLARISSA SIWA
CARMAN, SHINE MORA
CARNIYAN, MARY CHRISTINE GRACE VILLANUEVA
CARRERA, PHIL ADRIAN SUMABAT
CARTAGENAS, KRISTINE INGUILLO
CASANO, ANNA KATHRINA MARFIL
CASAS, AIREEN SORONGON
CASERA, CARLO NIÑO ROMO
CASEÑAS, IVY RYCCA RAMOS
CASIANO, JOLLYVELLE TRINIDAD
CASIPE, LEXZIL DUMANCAS
CASIPE, VENUS IRA PASCO
CASTAÑEDA, ELMER CASTRO
CASTAÑEDA, GIOVANNI AMORSOLO
CASTILLO, CELESTE CONTI
CASUYON, MAURELLE MERCADO
CATALLA, KRISTINE LORENZE ESTRELLA
CATANJAL, MARYDETTE ROSSELLE MANATAD
CATULONG, JENNITTE ABREA
CAUILAN, MARIA MERCEDES SIAYNGCO
CAYABYAB, MA LILIBETH TORRALBA
CERTEZA, ANICETA DE LA TORRE
CLEMENTE, MA ROWENA ABRILLO
CLEOFE, ROSS ANTHONY VILLANUEVA
CLOR, KARLA SUE VILLANUEVA
CO, MELANNIE BOTE
COLLADO, RIKKI JAY DACANAY
COLOMA, MARIA SHEENA TANINGCO
COMETA, YVONNE HOPE ESMEJARDA
COMPARATIVO, RUSTAN BURGOS
CONSTANTINO, MADEL KARINA ALACIO
CORDERO, OLIVE VALLE
CORPIN, MARY JOY ALONZO
COSIO, MARJORIE ANN BUENAVENTURA
CRISTOBAL, ANA MARIE SAILE
CRUZ, BENEDICT DE GUZMAN
CRUZ, LIAM JAMES ANGELES
CRUZ, MARIA ETHEL RAMIREZ
CRUZ, RAYMOND CUTAMORA
CRUZ, RONNEL DE GUZMAN
CRUZANA, GERALDINE BORJAL
CUBILLAN, APRIL JOY NERONA
CUEVAS, DORIS MARIETTE VALLEJOS
CUEVAS, EHDMAR SIMEROS
CUSTODIO, KATHERINE MABAGOS
CUTANDA, RENANTE PAÑA
DADIVAS, ROMAMIN KAREN DAÑOS
DAILEG, MARVIN PLATON
DALINGAY, MABYN GAY CAGDAN
DALUMPINES, MARK RYAN CAPUCHINO
DAMO, ALDRICH FERNANDEZ
DANICO, DANILO JR ROBLES
DARUNDAY, MAY GRACE WONG
DAVAO, GRACE MOISES
DAVID, FREDA BOMOWEY
DAWANG, MA IDA ROSARIO ADECER
DAYAO, KAREN JANE DIZON
DAYAWON, MARIDETH MASANGKAY
DE GUZMAN, MARIA MAUREEN DULAY
DE GUZMAN, MARYROSE RAQUEL RODRIGUEZ
DE GUZMAN, MELANIE PITOC
DE GUZMAN, MIRACLE MACALINAO
DE LA CRUZ, JOSEPH JAMES LAMEYRA
DE LEON, KATHLYNE MAE HILARIO
DE LEON, MARICRIS CABARDO
DE LOS REYES, ANGELICA ARANA
DE LUNA, KARREN
DE LUNA, RUBY VITUG
DE MARCAIDA, MARIA EMILYN BAUTISTA
DE OCAMPO, TIERRY ANTHONY ARIMBUYUTAN
DE SILVA, JOAN AGUILERA
DECANO, MARK ANTHONY DELA CRUZ
DEEPRASERTVITAYA, ATCHAREYA LIMQUIMBO
DEL PUERTO, JOLIZA SALIGUMBA
DEL ROSARIO, MARIAN GUTUAL
DEL ROSARIO, MICHELLE CANOY
DEL VILLAR, VANESSA LOU TURLA
DELA CRUZ, ALEXANDER LEGASPI
DELA CRUZ, KENNETH QUITEVIS
DELA CRUZ, MEI ROXANNE BERMIO
DELA CRUZ, ROCHELLE ALEGRE
DELA CRUZ, RONALD ACOSTA
DELA CRUZ, VANESSA MARIE CAGAS
DELA FLOR, CARMEL BULAC
DELA PAZ, JARED JIREH CAPILI
DELA PAZ, ROSE ANN ESTEBAN
DELAS ALAS, AILEEN JOY ORALLO
DELOS REYES, MELCHOR GELACIO
DEY, GRACE ELLEN SALAZAR
DIANCIN, MARZELLE ANTONIO ESTRELLADO
DIAZ, ARNEL RAFAEL BERNABE
DIAZ, EDGARDO JR ICAWALO
DIDAL, HAZEL ANNE DE LEON
DIMACULANGAN, DINA TATAD
DIONELA, KHRISTIAN ANDREW BELTRAN
DIONISIO, MARIA THERESA FERNANDEZ
DIZON, JULIETA VALDERAMA
DIZON, MA NICOLETA MASULIT
DOMEYEG, KAREN FRANCES CAWENG
DONGUI-IS, EDNORIE DELIGHT GUPAAL
DUPAYA, MARINETTE JAVIER
DURAN, RICAH BORGONIA
DY, JOY LAO
DY, MARY JEAN MERCADO
ECHEVARRIA, ANGELA CARLA TANDUG
ECHON, HENRY SUAREZ
EDMILAO, RENEE MAE LOVE SAGADRATA
ELEDA, APRIL JOIE PERDON
ELIAS, JEWEL JOY TOMALE
ENDAYA, ANGELA OBATAY
ENRIQUEZ, MA THERESA AMUTAN
EQUIBAL, MARIA IDELLE PASCUAL
ERASQUIN, MAUREEN KATE APOSTOL
ERENEA, MA RIZZA CATHERINE MATORRES
ESCOBAR, ARNULFO SINGUEO
ESPENILLA, JERVIE DESAMPARO
ESPIRITU, EMMANUEL RUFON
ESTANDA, CHRISTINE EA
ESTOLANO, ROMIL LLANETA
ESTRADA, ERICA ROSAGARAN
ESTRADA, THEA MARIE SAPLA
EUGENIO, AIZA MABILANGAN
EVANGELISTA, EDLYN IGNACIO
EVANGELISTA, RUTH ANNE LOBARBIO
FALQUEZA, PAUL FAMINIANO
FAUSTINO, MARGARETH DIZON
FELICES, MADELEINE RUTH DELA CRUZ
FERNANDEZ, MARY JANE MENDIOLA
FERNANDEZ, NENETH PACATANG
FERRARIZ, MARIE CINDY DE LOS SANTOS
FERRER, AUBBREY YAMPAN
FLEISCHER, SHEENA OBATE
FLORDELIZ, CHARITY MAE NERECINA
FLORENDA, JEVERRY RIBANO
FLORENTINO, ANA JOYE PARIAN
FLORENTINO, DANTE JR DE LEON
FLORES, DYNA TINIOLA
FLORES, LEA PAULA CAPULONG
FLORES, ROBERT JOSEPH MASONGSONG
FLOSA, NEIL ANTHONY MENDOZA
FONG, RYAN LEE
FORMARAN, DAWN LAARNI MENDOZA
FORTUN, CHONA JOY BANDA
FREDELUCES, DELFIN III NAVARRO
FULLIDO, EDMOND MAGDAET
FULO, MELIZA FULLER
GABIT, NELSON WINGNGA
GABRIEL, MA ANDREA KRISTINA GRIMALDO
GADIA, DAISY YANCHA
GADIN, RIC-AN ARTEMIO SURIO
GAERLAN, DELFIN III OLAGUER
GAGAN, MARK HOMER LOPEZ
GALICIA, VINCENT BATO
GALVESOLO, MARWIN ANTHONY MONGCAL
GAMAYOT, MARIA THERESA LARANIO
GAMBOA, MARY ANNE VALDEZ
GAN, MARIANNE JENNIFER SALARES
GANAY, JOSEPHINE COLAS
GANTANGCO, DYAN JOYCE CAYABYAB
GARCIA, ALICIA DE LEON
GARCIA, BENJIE LAZARO
GARCIA, JOWETT SANTOS
GASMEN, GREAT SXANDER JOHN RICAFORT
GATBONTON, ANA TERESA CRUZ
GAVILAN, JABEZ JOHN VINSON
GAY-AS, VENUS ULEP
GAYO, LAWRENCE ANTHONY BOADO
GAZMEN, THEA YU
GEMORA, MARIA LIEZL ZUBIAGA
GENUINO, CZAR GENREIGH FORTUNO
GIGER, IVY DARLENE TAN
GIMORO, JT BESTRE
GO, ALEXANDRA KRISTIN DE GUZMAN
GOMEZ, ERLJOHN CRUZ
GOMEZ, MA ELIZA SILO
GONZALES, DEBBIE ALFARO
GONZALES, HOMER JAPITANA
GONZALES, JOY ANN ANTONIO
GONZALEZ, PATRICIA SY-CHANGCO
GOZE, FRANZENE MARIE SERRANO
GOZUM, MARY ROSE CORORATON
GRATE, IMELDA GASANGAN
GUEVARA, KATRINA VITUG
GUIBONE, ISABEL CECILIA MERCADO
GUIDOTTI, VERNA DUMOGMA
GUMANSING, JENNIFER ALIA
GUMIRAN, NIÑO OSCAR SILVESTRE
GUMMAN, CLEA ANN PANITIO
GUTIERREZ, LEONEL LAPUZ
GUYGUYON, SANDRA LIZ LACONSAY
HALILI, CLARA CECILE CALMA
HELERA, STEPHANIE JANE ABANTE
HERICO, KRISTEL MARIE BUENAVENTURA
HERNANDEZ, HARLENE CUMBE
HERNANDEZ, KRISTINE KATE SANTOS
HERNANDEZ, LESTER DAQUIL
HERRERA, MARY ANNE FLORES
HERSALINA, MICHAEL MIGUEL
HIPOLITO, BEVERLY QUIAMBAO
HUGO, HENARD BANZON
IBAÑEZ, MARVINN MANALO
IBUYAN, CHRISTOPHER ALBERT NATIVIDAD
IGNAYA, VERNA LIMBOC
ILAO, MARY ANNE LIWAG
ILEJAY, JUAN CARLOS ALI
ILIO, LARA MAXIMA DAJAY
INTERIOR, ROMMEL SANTOS
ISIDRO, LAUREANO BULAONG
JACA, JUDIE ANN LEE
JACINTO, JED ALBERT JIMENEZ
JAMISOLA, ROBERT JEBULAN
JANER, RHODALYN ANN MENDOZA
JARANTILLA, MARIA TERESITA DIANKO
JASTILLANO, JENNY DEYPALUBOS
JAVIER, RACHEL PETALVER
JIMENEZ, ROY DE GUZMAN
JUBIAR, YORADYL BAÑAGA
JUDILLA, MARY JANE NEMENZO
JUGO, GUILLER JAY GLEAN
JUICO, MARYLANE DALIT
JULIAN, FRANCIS PADIERNOS
JULIANDA, APRIL ALEJANDRO
KHO, JOCELLE OCAMPO
KHO, RAYMUND ANTONIO
KILISANI, ADZRA TAHIL
LABILLES, MARIA LUISA HILAO
LAGADO, MARIA LOURDES PIMENTEL
LAKAG, PERLA ROULLO
LANDICHO, NADINE APRIL SALAZAR
LANGBIS, MILTRUDES PAQUITO
LANZADERAS, HYLED JOY OLLAMINA
LAOAGAN, SHE SOBREPEÑA
LAYO, JENNIE MAE BETINOL
LAZO, STEPANIE GUATLO
LEDSEY, FLORENCE LUSAD
LEGO, RENAR TUPAS
LEJOS, JOY ARNOLD TALABUCON
LEONARDO, MITCHIE BAZARTE
LICUP, LINDSEY PINEDA
LIM, BIANCA ANGELA MANIO
LIM, CHRYSTALINE GRACE OLLET
LIM, EMMANUEL ANTONIO AGNER
LIM, MARIA THERESA RAIP
LIMPIN, ANN CELESTE PIA
LINANG, DENNIS CLYDE URETA
LLAGUNO, VIENNA CAPISTRANO
LLARENAS, MILA ROSE DIMAANO
LOJA, EILEEN GRACE DETANGCO
LOPENA, ARRIZ CASTASUS
LORENZO, ANNA KATHRINA CAÑON
LOZADA, ROMER DEQUITA
LU, DIANNE ERIKA CO
LUBGUBAN, CARLO BIENVENIDO JR ARES
LUGATIMAN, VALLEZAR MEDEL
LUMABAN, LALAINE JOY VALERO
LUMBAN, MA CLARISSA ORBE
LUMUCSO, JUVY CASONGGAY
LUNA, REXAN FLORES
LUSIS, STEPHANIE EPACTA
MAC, BERNADETTE CABRAL
MACARAIG, GLACIELLA PAULINE BONUS
MACASPAC, ELGIN MALIT
MACHACON, JANETTE UNABIA
MACUNDO, IRYNE MANCILLA
MADLA, ABEGAIL REYES
MAGALIT, MYLA BELARMINO
MAGALLANES, RIA GRACE DOCTO
MAGDAONG, MAYJEL CIMANES
MAGIMOT, ANNA CHRISTINA ALEGARBES
MAGNO, JOAN PETERO
MALIGAYA, ANA MARGARITA SERRANO
MAMALIMPING, JOSE MARI JOAN DELOS SANTOS
MAMAYSON, RAYMUND FERRARO
MANAOIS, MICHELLE PASTORES
MANIWAN, MADEL MAY FLORES
MANLANGIT, GLADYS ZURBANO
MANUEL, JOHN FRANCIS LAGASCA
MANUEL, MARIA CAMILLE CASTILLO
MANULID, MARIA FATIMA CABATBAT
MANZANILLO, MARIA NIÑEZ ACUÑA
MANZANO, TONIRUTH MARCHAN
MANZO, FIDEL SOLIDARIOS
MAQUILAN, JOAN CATALO
MARAMBA, MARY GRACE NACIS
MARANGA, MARTIN VISTA
MARAVILLA, MA CARINA VARGAS
MARAÑON, CHERRY LIN CORRAL
MARCOS, ELISA SUBIAGA
MARIANO, ARMALYN PAGADUAN
MARIQUIT, IAN RODEL VILLAR
MARQUEZ, JOCELYN BAUTISTA
MARQUEZ, MICHAEL LADRA
MARTIN, KRISTINE PACRIS
MARTIN, KRISTINE JILL MIMILANIE BERNARDO
MARTIN, MARIA THERESA CLEMEN
MASUECOS, PAGE ZAMBALES
MATANGUIHAN, MICHELLE LUMBERA
MATEO, KRISZIA ANDAYA
MATEO, SHERYLL PALAPUZ
MATERIALES, DANIEL CAGANAN
MATIENZO, JOVITA PRISCILLA GILDO
MATTERIG, PAUL KENNETH GUTING
MAYRONG, TIFFANY ANN TAEZA
MCBEAN, MELISSA BALCERA
MEDINA, KATHERINE MANUBA
MEJIA, JOSEPH MISLAN
MEMBREBE, MAGIE LATONIO
MENDARO, NIÑA MARIE CALDE
MENDEZ, SHYLA YU
MENDOZA, ROSELYN SEMAÑA
MERCADO, AUDEE FEIL JIMENEZ
MERCADO, MARIA LOURDES DE LA CRUZ
MERCADO, SANDRA CASTILLEJO
MERIS, JEANETTE EQUIZA
MILLENA, IRENE BELEN
MINAS, MICHELLE GLORIA
MIRANDA, MEAHFEL REYES
MIRANO, MARIA CAROLINA MIRASOL
MONASTERIAL, MARY ANTONETTE CUBILO
MONTE, SHEILA TURALLO
MONTEMAYOR, LYRA MAE DEPOSITARIO
MORA, AIMEE RAMIREZ
MORAN, MORYULA GERU LOYOLA
MORENO, MARY CRESILDA LEONIZO
MORTIZ, CHERYLENE BAWIIN
MOSQUEDA, JUDIVINA BUNADO
MOTA, MARIAN JOY ISAAC
MOÑEVA, DOLLY ONAN
MUNAR, VELVET LYN ONIA
MUTIA, RAMIR RYAN YAO
MUYANO, PAUL JAYSON MAMAYSON
NACOR, MARSAN LOBO
NATIVIDAD, BENITO JR EMOCLING
NAVARROSA, HANNAH LOU INOCANDO
NAZARETA, MARIANNIE SALIDO
NEJAL, HENILYN ROBLES
NEPOMUCENO, JOAN MARIE VILLANUEVA
NOLLEDO, RUSSEL BELASCO
NONO, MA ISABEL KATRINA SAAD
NORBERTE, ALMA JOSEFA ENRIQUE
OBAR, MARIA VERONICA PANGILINAN
OCAMPO, RAPHAEL MARCEL REYES
OCO, VENUS DELA MATA
OLIVEROS, NATHANIEL RIZON
OLONAN, ESTRELLA JOSON
OMAR, DEANNE TING
OMBAO, MARIEL MADRIGAL
OMIPLE, CYNTHIA LANGOMEZ
ONUS, FLORENCE MARIANO
ORDEN, ANN KRISTINE ALEGRE
ORTIZ, MARGARITA DEL CASTILLO
OSCARES, CATHLEA LUAGUE
OSMEÑA, JUVY GARROVILLO
OSORIO, RHODA SHEILA PRINCESA
PABLEO, HANIELY FERNANDEZ
PABUSTAN, BERNADETTE MAGBITANG
PACIS, LENIRED DOMINGO
PADERES, MICHAEL JOHN PADILLA
PADILLA, ANTHEA TREPULCA
PAGADUAN, PIA RUFINO
PAGALUNAN, JOVI AUBREY MACATANGAY
PAGULAYAN, HAZEL NARAG
PAJARILLAGA, RYAN CUMBE
PAJARILLO, KRISTIAN DEALINO
PALAD, EILEEN LIRIO BALITON
PALLERA, ALMA PERMI
PAMPLONA, CRISTIANE JOIE NAVARRO
PANASE, ROSAMIE NALLOS
PANCHO, MARJORIE LOZADA
PANGALANGAN, FLORDELIZ BATALLA
PANGAN, GIAN PAOLO ANDRADE
PANGAN, JOHANNES PAULINE MARALIT
PANGOLIMA, VANNESA PANGOLIMA
PANUGALING, EDELYN MAY SALANATIN
PAPASIN, CHRISTINE PULVERA
PAREL, PAUL ALVIN LEGASPI
PAREL, RIZALINA GERONIMO
PASAMONTE, MA ROWENA CALICA
PASCO, JACQUELINE ANN TABAMO
PASCUA, ARIEL LAUCHENGCO
PASCUAL, LILIAN BETH JUGO
PASCUAL, MA RECHELLE CABRERA
PASTRANO, MARIA THERESA HANNAH BELLEZA
PAULITE, JOSE PATRICK BAUTISTA
PEDREGOSA, RIA LYNN TELLES
PELLOS, RAISSA IGNACIO
PENGSON, ROMMEL NIETO
PENOL, JELA DUDUACO
PERALTA, SIMEONETTE QUIRIT
PERLAS, RAY MATTHEW AYALDE
PETEZA, MARTIN DEREK TANSINGCO
PEÑAS, MARY VIOLETTE PATERNO
PIGA, MARILYN ASPACIO
POLICARPIO, MARIA THERESA TADEO
PONCE, SHARON
PORLAJE, CHONA CUSIPAG
PORMIDA, EMMYLOU GO
POSADAS, RICHELLE BRACEROS
PRESTO, MARY GRACE SILAGAN
PUGASA, ANNALYN VELASQUEZ
PUYAT, MARK LOUIE SANTIAGO
QUE, MARIE FRANCE RAMIREZ
QUIJANO, CECILLE AUBREY FERNANDEZ
QUIMIGUING, JEFF RAY MONTAÑO
QUINES, MICHAEL JERICHO PASCUA
QUINTO, RONELIO GABUNADA
RADOVAN, KARINA LAUREEN GARCIA
RAFIL, FRANCIS JUDE ABRAHAM
RAGUDO, ROD ALVIR RAPANUT
RALAR, APRIL JENNIFER MATIAS
RAMILO, EDMUND YU
RAMIREZ, SAHARA LYN BASLOT
RAMOS, ANGELINA FRANCO
RAMOS, ERLYNNE DE JESUS
RAMOS, REBBEN JAPHETH DE GUZMAN
RAMOS, SHERYLL MATA
RAMOS, YVETTE ANNE GALON
RATUISTE, ANA KARLENE DADIA
RAYMUNDO, RHEA REVIVIS
RAZON, JOEL ESGUERRA
RECUPERO, SHIELA NELLAS
REFORMINA, AUBREY ACENAS
REGIDOR, ABEGAIL ALER
REGODOS, VALERIE JUNE BELNAS
REMONDE, RONALD HADLOCON
RENOMERON, REOLYN ANN YAP
RESGONIA, JEFFRY GUITGUITEN
REYES, APRILYN MELGAR
REYES, DONABEL CRUZ
REYES, ETHEL MIANO
REYES, FRANCISCO II ESPINOZA
REYES, JAISYL VILLANUEVA
REYES, JOCELYN CARAO
REYES, NICOLE PALTING
REYES, RYAN DIZON
RICAFORT, LISETTE BIANCA BAUTISTA
RIVERA, LIZA JAVIER
RIVERA, LYDIA WANCHAKAN
RIVERA, MARJORIE CERIOLA
ROA, MARIA AURORA FERNANDEZ
ROBERTO, MARY CHRISTINE SAPLAN
ROBLES, EVA MONICADO
ROCO, GERALDINE APOLINAR
ROLDAN, ROLANDO BERNARDO
ROMA, OMAR CAÑETE
ROQUE, MICHELLE ECHANO
ROSANO, JORGE VILLAROJO
ROXAS, JAMEICCA MARIE SAN JUAN
RUALO, MARIA DULCE FLOR PACIS
RUIZ, JOSE MAGNO SANDAGON
SABUERO, JOANNE APRIL TOMIAL
SAFLOR, NICOLH ERICA ALFANTE
SAGARIO, JOVE MARIE CAMPANER
SALAS, MARY JANE PANGILINAN
SALAZAR, OLIVIA AQUINO
SALIDO, BAI-FATIMA SAPAL
SALONGA, MINA ESPAÑOLA
SALORIA, DARYL RODRIGUEZ
SAMIA, NACY ANNE CORTES
SAMSON, MARY CHRISTINE CALLEJA
SAMSON, NANCY OFTANA
SAN JUAN, CHARITY LEENE CIUDADANO
SAN MIGUEL, JOHN CHRISTOPHER EVANGELISTA
SANCHEZ, ARIANE GRACE ZOSIMO
SANTIAGO, APRIL DE GUZMAN
SANTOS, FLORIANE BUNAO
SANTOS, LESLIE ROSE FERRER
SANTOS, MA RAMONA KRISTINA BRANZUELA
SANTOS, MICHAEL ANGELO SARMIENTO
SANTOS, ROWENA VIAGEDOR
SARABI, ZORAYDA GUITENG
SARAZA, LYNETH ANN LACSON
SARIO, MARY GRACE AMANTE
SARMIENTO, LYSETTE LIM
SARVIDA, RICHELIE PAGTALUNAN
SAVELLA, JAYLORD TORRICER
SECHERITA, MARY ANN ALADA
SECRETARIA, MONA LIZA REPOLLO
SEE, CHRISTOPHER SIA
SEE, HENRY ARELLANO
SEMBRANO, PAMELA AGUILAR
SEPARO, DARYL PARILLA
SERVA, JAN PATRICK FRANCISCO
SETUBAL, MA CHRISTINA BELONIO
SEVA, JOSE MARIE NAVALES
SEVILLA, CARLO DELOS REYES
SIA, ELTON JOHN LEE
SIA, LINDY KHO
SIBALA, ROSE ATHENA BAJA
SIBAYAN, SHANDA ANGALA
SIMEON, KHRISTINE KAYE LOGRONIO
SIMON, FLORMAY LANGOMEZ
SIMON, HEDDA DALE BUENVENIDA
SINDANUM, ERICH FRANCOIS ROMERO
SINGAYAN, MA LOURDES SUENAGA
SISON, DONNA RICA CRUZ
SISON, GOLDE FORTUNA
SISON, MARIBEL RAMOS
SOLAÑA, MARJORIE JOY CALBA
SOLIVEN, LIZA MARIE NEBRE
SOMERA, GLORIA CELINA MAQUI
SOSA, BRYAN ILAS
SUAPENGCO, MICHELLE BAUTISTA
SUAREZ, GRETCHEN ANN GONZALES
SUAZO, ETHEREAL PALER
SUMAGUINGSING, ROBERT CARINAN
SUPERADA, RALPH LACIBAL
SUSTENTO, BIANCA JOYCE CHAN
TABANGIN, RENE EMIL LUZANO
TABARANZA, JANICE ALTO
TABORA, ROSCENCE ANN JOAQUIN
TADO, RUBY JEAN LAMANILAO
TAGAPULOT, APRIL LOVE OLARTE
TALAVERA, CHRISTINE MARTINEZ
TALILI, BONIFACIO JR IWAY
TALPLACIDO, CHRISTINE VARGAS
TAN, ANA MARIE UY
TAN, CLARICE ANGELINE REYES
TAN, LIZA SHARON CHAN PINCO
TAN, LLOYD RAYMUND VILLAMOR
TAN, MARY ANN CALANSA
TAN, PETER SIA
TANAEL, MARY LOU GRACE ZUÑIGA
TAYAG, CHERY LEE ANN SALUNGA
TEJOL, ANA JANE MANSUETO
TINGZON, SHEENA MAE DAMALERIO
TIU, LLOYD DY
TIUKINHOY, CORIMARIE ANGULO
TIUKINHOY, NENA PEREZ
TOLEDANA, MARIA GRACIA TRINIDAD
TOLENTINO, RAFAEL JUSTO
TORIO, SHEENA DE LA CRUZ
TORRES, CHRISTEL LOAY
TORRES, IRENE-GRACE SEÑA
TORRES, JC POSADAS
TORRES, MARIA TERESA DELOS REYES
TOÑACAO, BABIEZEN BANDONG
TRIBACO, JAMES MAGEN RUBIO
TRINIDAD, RAPHAEL CALAGUAS
TUAZON, SIGGEY MEDINA
TUBID, HONEY ROSEANNE CARAIG
TULIAO, SARAH DIANA DUQUE
TUPAS, CLIBBETH UY
TY, MICHELLE REVILLAS
UBATAY, MARITES VERDE
UMALI, MARIA GISSELLE VERGARA
UNTAL, LORAINE GRACE ABANDO
UY, PAULA CRISTINA NONATO
UY, ROCCA LE DIONSON
VALDEZ, HANNAH JOYCE ENRIQUEZ
VALDEZ, MILANIE DE CASTRO
VALENCIA, JAIME JR CALIMLIM
VALENZUELA, CHERRY CRIS LOGICA
VALISNO, KRISTINE MARIE SANTOS
VALLAR, NEIL JOHN PINILI
VALLESTER, MARIA TERESA JUNIO
VARILLA, VANESSA PAULA
VARQUEZ, MARISSA KARAAN
VASQUEZ, SARAH SALVACION BONGAO
VELASCO, ROBERT ULPINDO
VELICARIA, LOVELY LHEA ROSANA
VENTURA, MARIA CHRISELDA OASIN
VERANO, IAN OLIVER ABITAGO
VERANO, MARY GRACE DIAZ
VERDIDA, ALFRANCIS LAGAT
VICENTE, RONILO VALENZUELA
VILLALOBOS, ALLEN BERNARDO
VILLARICA, VANESSA TAYAO
VILLAROMAN, MARICEL DOMINGO
VILLENA, KAREN JOY HONDO
VINES, NIKKA PULLAN
VIRAY, MARIA ISABELA ESPELA
VITUG, ANGELINE AGUILAR
WABE, THELMA MORGIA
WALKER, ROWENA TALION
WARRICK, JENNIFER GERONIMO
WEE, KYLENE WAYNE CHAN
WONG, ETHEL ANGEL GUERRERO
YALONG, MARY ROSE BAUTISTA
YANEZA, ABIGAIL TEODORO
YAP, JAMES FREDRITCH INFANTE
YLAGAN, MARIA VILMA CRUZ
ZABALA, EARVIN LLOYD TEJERO
ZAPANTA, KATHLEEN GOZUM
ZARATAN, STEVENSON DUQUE
ZASON, RYAFLOR VEA NOEL
ZOLINA, AILEEN MARGEN


Blogs commenting Fr. Jessie's post


Technorati icon

No comments:

Post a Comment